תפריט

אודות חזרה לעמוד ראשי >

YGA הנדסה ואדריכלות בע"מ

חברת "ויי. ג'י. איי. הנדסה ואדריכלות בע"מ" נוסדה בשנת 2016 ומציעה מנעד רחב של שירותים, בהם תכנון ועיצוב אדריכלי של מגוון פרויקטים, פיקוח הנדסי, ייעוץ בכל תחומי הבנייה וניהול סיכונים מול לקוחות שונים במגזרים הציבורי, המוסדי וכן ארגונים ורשויות.

צוות חברת "YGA הנדסה ואדריכלות בע"מ" מונה אדריכלים ומעצבים, מנהלי פרויקטים ומהנדסים. כל חברי הצוות הינם בעלי ניסיון עשיר כל אחד בתחומו, מקצועיים ביותר, זמינים ללקוח, אדיבים מאוד ובעלי תודעת שירות גבוהה ביותר.

חברת "YGA הנדסה ואדריכלות בע"מ" מרכזת עבור הלקוח במקום אחד את כל השירותים לו הוא נזקק. המומחים שלנו מלווים את הלקוח באופן אישי וצמוד משלב הרעיון ובדיקת ההיתכנות, דרך תהליך התכנון ועד להשלמת הפרויקט. כל אלה נעשים תוך הקפדה על איכות העבודה, על בקרת תקציב הפרויקט ועל עמידה בלוחות זמנים לאורך כל הדרך.

בחברת "ויי. ג'י. איי. הנדסה ואדריכלות בע"מ" אנו מעמידים את הלקוח ואת צרכיו במרכז תוך שימת דגש על יחס אישי, מקצועי, אדיב, זמין ויעיל. אנו מתחייבים ללוות את לקוחותינו בכל נקודת זמן בה נידרש לכך, וזאת במגוון כלים שאנו מעמידים לרשותכם.

מייסדת החברה ומי שמשמשת כאדריכלית הראשית בחברה, יפעת גבריאל, הינה בעלת ניסיון רב, ידע רחב ומובילה פרויקטים רבים ונחשבים. במקביל לעבודתה בחברתנו, יפעת מרצה מנוסה וידועה בתחום האדריכלות במוסדות אקדמיים שונים ברחבי הארץ.

ניהול פרוייקטים

ניהול פרויקטים משלב עריכת כתבי הכמויות ועד לניהול ופיקוח צמוד של הפרויקט בשטח ועד למסירתו ללקוח

הנדסת חשמל

תאורת מבנים ומשטחים, מערכות חשמל במתח נמוך ומתח גבוה, תכנון מערכות חשמל במבנים ציבוריים, בקרת מבנים ייחודיים

נגישות

התאמה של נגישות למבנים קיימים משלב היתרים, תכנון מפורט ופיקוח עליון בהתאם לדרישות סקר יועצי נגישות וחוק התכנון והבניה

אדריכלות

מגוון פתרונות תכנון אדריכלי והנדסי המשלב באופן מדויק בין יצירתיות, מקצועיות ופונקציונליות התפורים באופן אישי ללקוח

preloader