תפריט

ניהול פרוייקטים חזרה לעמוד ראשי >

YGA הנדסה ואדריכלות בע"מ

ניהול פרויקטים – עוגן ניהולי וביצועי

ניהול נכון של פרויקט בנייה הינו גורם מכריע בהצלחתו, מאחר שנדרשת רמת מקצועיות ומיומנויות גבוהה. מנהלי הפרויקטים בחברתנו "YGA הנדסה ואדריכלות בע"מ" הם יועצים המומחים בתחומם, בעלי ידע מגוון בתחום ובעלי חשיבה ומעוף המאפשרים להם לנהל את הפרויקט באופן מקצועי, מקיף ומדויק משלב התכנון ועד לשלב הביצוע.

לתפיסתנו, קיימים שלושה מרכיבים החשובים להצלחת הפרויקט – איכות העבודה, עמידה בלוח זמנים ובקרת תקציב. מרכיבים אלה תלויים זה בזה ועל כן חשיבותם גדולה באיזון שהם יוצרים זה עבור זה.

היות ואנו מאמינים בשקיפות מלאה בליווי צמוד של לקוחותינו, הרי שלאורך כל התהליך אנו מספקים לאלה מידע עדכני ושוטף אודות העבודות, לרבות דו”חות ויומני בקרה ממחושבים, המאפשרים ללקוח ולנו לעקוב בקפדנות אחר התקדמות הפרויקט ובכך לשמור על איזון בין המרכיבים השונים.

My Post4

אז כיצד זה עובד?

ניהול פרויקט בחברתנו "YGA הנדסה ואדריכלות בע"מ" כולל, בין היתר, ניהול אתר בנייה; תיאום סיורים תקופתיים באתר העבודה, לרבות סיורים עם נציגי הלקוח ו/או בהשתתפות הקבלן; פיתוח שטח; הקפדה על פגיעה מינימאלית בתפקוד בניין קיים ו/או איכות החיים של הדיירים והמשתמשים במתחם; בחינת חריגים ותוספות במסגרת מו"מ עם קבלנים וספקים (עד לאישורם של המחירים הסופיים); תיאום ותיקון ליקויי בנייה תחת פיקוח מחמיר של לוחות זמנים; סיור סיכום באתר העבודה טרם מסירת המבנה; אישור סיום עבודה ומסירת מבנה ללקוח.

בין לקוחותינו הרבים ניתן למצוא גופים מובילים במגזרים הפרטי והציבורי, בהם הביטוח הלאומי, משרד הביטחון, מפעל הפיס, ההסתדרות החדשה, החברה הכלכלית חולון, החברה הכלכלית רחובות ועוד.

ניהול פרויקטים בחברת "YGA הנדסה ואדריכלות בע"מ" כולל את כל השלבים החשובים בטרם העבודה בשטח – תכנון מדויק של הפרויקט לפי לוחות זמנים ותקציב, הכנת חומרים מקצועיים לטובת מכרזים מול הקבלנים ובחירת הספקים והקבלנים המבצעים. בנוסף לאלה, אנו עורכים עבור לקוחותינו השוואת מחירים ומסייעים בניהול משא ומתן מול אנשי המקצוע.

בשלב הבא אנו מתחילים את העבודה בשטח הכוללת הגעה לאתר הבנייה כנדרש, עמידה בלוחות זמנים, מתן יעוץ טכני, כללי ופיננסי ללקוח, מספקים תיעודיים מצולמים של כל שלבי הפרויקט ומעניקים מגוון רחב של הצעות לייעול ולשיפור תוך כדי עבודה.

preloader