תפריט

נגישות חזרה לעמוד ראשי >

YGA הנדסה ואדריכלות בע"מ

נגישות שירות לפני הכול

נגישות מבנים היא משימה מורכבת ורגישה הדורשת התמקצעות בכל אחד משלבי הפרויקט. חברת "YGA הנדסה ואדריכלות בע"מ" מתמחה בתכנון ובניהול פרויקטים של נגישות מתו"ס (מבנים, תשתיות וסביבה), לרבות רמפות (כבש) לגישור על הפרשי גבהים, בניית משטחי אזהרה מישושיים לכבדי ראיה, הקמת מערכות הכוונה קוליות, תפעול שירותים בהתאם לתקן נגישות, בניית חניות נגישות ועוד.

בנוסף, אנו מתמחים בתכנון ובניהול פרויקט מעלונים משופעים למדרגות ומעלונים ניידים וקבועים לבמה, וכן עוסקים בבניית מעליות ועובדים בשיתוף פעולה מלא ומקצועי עם מהנדס מבנים (קונסטרוקטור) ועם חברת המעליות הנדרשים לפרויקט.

My Post

אנשינו מלווים את הפרויקט משלב התכנון ועריכת כתבי הכמויות ועד לרגע מסירתו למזמין, תוך ליווי צמוד את העבודות הנעשות בשטח והקפדה כל העת על עמידה בזמני הביצוע של כל שלב, על עמידה בתקציב שנקבע ועל איכות עבודה בסטנדרטים מקצועיים. אנו בוחרים לעבוד בקפדנות וביעילות ובכך מבטיחים הנגשת המבנים והתשתיות באופן הנכון ביותר.

פרט למומחיות שלנו בניהול השוטף של הפרויקט, עבודתם של המומחים בחברת "YGA הנדסה ואדריכלות בע"מ" מתאפיינת תמיד בנגישות השירות המותאם, הנגיש והחיובי ביותר לאנשים בעלי מוגבלויות. זאת על מנת להעניק מענה הולם, ראוי ומכובד לצרכיהם המיוחדים של בעלי המוגבלויות שיאפשר להם את היכולת לתפקד באופן עצמאי ומכבד.

preloader