תפריט

אדריכלות חזרה לעמוד ראשי >

YGA הנדסה ואדריכלות בע"מ

הבית של הבית שלכם

בחברת "ויי. ג'י. איי. הנדסה ואדריכלות בע"מ" תפגשו את מיטב האדריכלים ומעצבי פנים המובילים בתחומם, אשר יציעו לכם מגוון פתרונות בתחומי הארכיטקטורה וההנדסה. הקו המנחה אותנו הוא לשלב בדיוק רב בין יצירתיות לבין מקצועיות, תוך שימת דגש על פונקציונליות, על מתן יחס אישי ועל שקיפות מלאה, וכל זאת תחת מעטפת משפחתית מחבקת, חמה ומקצועית.

חברתנו, "YGA הנדסה ואדריכלות בע"מ", חרטה על דגלה שמירה על סטנדרטים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר לצד ניצול מיטבי של זכויות הבנייה ומתן פתרונות פרקטיים, עדכניים, יצירתיים וחדשניים גם עבור פרויקטים מורכבים ומאתגרים.

אנו מאמינים בשיתוף פעולה מלא עם לקוחותינו ובוחרים ללוות אותם לכל אורכו של התהליך – מרגע פגישת ההיכרות, דרך ניהול פרויקטים בפועל (תחת פיקוח מקצועי) וכלה בהשלמת הפרויקט. לשם כך אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את מיטב המעצבים והאדריכלים בחברתנו שמסייעים ומספקים מענה מהיר ומקצועי בכל שאלה או בקשה. אנו מתחייבים להעניק שירות יעיל, אמין, איכותי ומקצועי כבר מהרגע הראשון.

משרדנו הוא המוביל בתחומו ועובד במשך השנים עם לקוחות פרטיים ועסקיים רבים בהם משרדי ממשלה, רשויות, חברות בנייה, יזמים, קבלנים ועוד.

בין השירותים שמשדרנו מציע תוכלו למצוא:

ניהול ותכנון פרויקטים:

  • מבני מגורים – בנייה פרטית, בניית דירות, בניית מבנים, בנייה רוויה, תוספת בנייה, יחידות דיור, יחידות דיור מוגן ועוד.
  • בתים פרטיים – בנה ביתך, שיפוץ, הרחבות, ניצול זכויות בנייה ועוד.
  • מוסדות ציבור – ליווי אדריכלי לגופים ולמוסדות ציבוריים בהיקפים של אלפי מ"ר.

תמ”א 38

חיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה תוך פעילות שוטפת ואדוקה מול הוועדות המחוזיות לתכנון ולבנייה.

שירותי שינוי דיירים ליזמים וקבלנים

תהליך שמתרחש מרגע רכישת הדירה ועד למסירתו ללקוח, הכולל בתוכו שינוים תכנוניים בפנים הנכס, חלוקת חללים מחדש, תוספת תשתיות חשמל ואינסטלציה ועוד.

שיפוץ מבנים ורה-תכנון למבנים במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי

התחדשות עירונית ושיקום עירונית הכוללים תהליכים של התחדשות פיזית וחברתית. מתן פתרונות לחידוש מבנים ולשמירה על בטיחותם, שיקום חזיתות ועוד.

פעילות שוטפת מול הרשויות

הנפקת היתרים ואישורים מגופים מוסדיים וממשלתיים (משרד הבריאות, כיבוי אש, רשויות מקומיות), נגישות נכים, עריכת היתרים, הכנה לקראת ועדות תכנון ובנייה (מקומית ומחוזית) ועוד.

אדריכלות ועיצוב חוץ

תכנון פרויקט בכל אחת מהחזיתות שלו הכולל תכנון סביבה, תכנון נגישות לתוך הנכס ומחוצה לו, תכנון הקמת תשתיות מים, בריכה, חשמל, תאורת חוץ, צמחייה והשקיה, תכנון הקמת יחידות דיור המהווה חלק אינטגרלי מהנכס המרכזי ועוד.

עיצוב ואדריכלות פנים

עיצוב חדרי כניסה במקומות ציבוריים ומוסדיים (לובי), עיצוב טרקלין, עיצוב משרדים, עיצוב בתים פרטיים.

פרויקטים של פינוי בינוי, עסקאות קומבינציה ותכנון ושינוי תכניות בניין עירוניות (תב"ע)

תכנון אדריכלי והנדסי של בנייני מגורים ובניינים עסקיים על מתחמי פינוי בינוי במסגרת התחדשות עירונית ו/או במסגרת עסקאות קומבינציה בין בעלי קרקעות לבין יזמים.

preloader